2023 En İyi 40 Yapay Zeka Çizim Yazılımları (Text-to-Image)

Yapay zeka text-to-image yazılımları, metin verilerinden görsel içerik üreten yapay zeka modelleridir. Bu yazılımlar, girdi olarak metin verilerini alır ve bu verilere göre görsel içerik üretmeyi amaçlar. Örneğin, bir girdi olarak “köpek” kelimesini verildiğinde, yapay zeka modeli bu kelimeye uygun bir köpek resmi üretebilir.

Bu yazılımlar genellikle yapay sinir ağları ve generatif adversarial network (GAN) teknolojileri kullanırlar. Yapay sinir ağları, verilen girdi verilerine dayalı olarak çıktı üretmeyi amaçlar ve GAN ise iki ayrı yapay sinir ağından oluşur. Bunlardan birisi gerçek görsel verileri öğrenir ve diğeri ise bu verilere uygun fakat gerçek olmayan görsel veriler üretmeyi amaçlar. İki ağ arasındaki mücadele sonucunda, yapay zeka modeli gerçek görsel verilere en yakın fakat gerçek olmayan görsel verileri üretebilir.

En Popüler Yapay Zeka Metinden Görsel Oluşturma Yazılımları

Text-to-image yazılımları, görsel sanat, reklam, animasyon ve film gibi birçok farklı alanda kullanılabilir. Ayrıca, metin verilerinin görselleştirilmesi gereken birçok uygulama için de kullanılabilir.

Örneğin, haber siteleri için haber verilerinin görselleştirilmesi, sosyal medya için metin paylaşımlarının görselleştirilmesi veya hikaye anlatımı için metin verilerinin görselleştirilmesi gibi. Bu listemizde yapay zeka sektöründe popülerleşen son derece harika işler ortaya çıkaran en popüler yapay zeka metinden görsel oluşturma yazılımlarını listeledik.

1. Midjourney

Midjourney yapay zeka görsel oluşturma botu
Midjourney yapay zeka görsel oluşturma botu

Nasa’nın Max Planck projesinde çalışmış ve ardından Leap Motion’ı kurmuş David Holz’un son projesi Midjourney yapay zeka çizim yazılımı, son zamanlarda AI Görsel Oluşturma konusunda popülerleşen text-to-image yazılımları arasında trend haline gelmiştir. Discord üzerinden erişilebilen Midjourney bot, yazdığınız metinlerden son derece kaliteli görseller oluşturarak harika işler ortaya çıkarmaktadır.

Midjourney’e kayıt olmak için öncelikle https://www.midjourney.com/ web sitesinden üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Ardından Discord hesabınızdan Midjourney hesabınızı yetkilendirin ve kullanmaya başlayın.

2. Dream Studio (Stable Diffusion)

Dream Studio
Dream Studio

2022 yılında piyasaya sürülen yapay zeka metinden görsel oluşturma, derin öğrenme modeli Stable Diffusion’ın altyapısını kullanan Dream Studio, 16 farklı stilde yapay zeka destekli görseller oluşturarak yapay zeka çizim yazılımları arasında en iyi özelliklere sahiptir.

Metin açıklamalarına bağlı olarak ayrıntılı görüntüler oluşturmak için tasarlanmış olan Dream Studio güçlü text-to-image altyapısıyla Midjourney’den sonraki en popüler AI image generator yazılımıdır.

3. DALL-E 2

DALL-E 2 yapay zeka çizim botu
DALL-E 2 yapay zeka çizim botu

DALL-E 2 yapay zeka chat botu ChatGPT’nin kurucu laboratuvarı OpenAI tarafından geliştirilen yazıyı resme dönüştüren yapay zeka çizim yazılımıdır. Midjourney ve Stable Diffusion kadar gelişmiş özelliklere sahip olan DALL-E 2 realistik görsellerden istenilen stilde ve boyutlarda illüstrasyonlara kadar çok kaliteli yapay zeka sanat eserleri oluşturabilmektedir.

4. Jasper AI Image Generator

Jasper Art
Jasper Art

Hayalinizdeki görseli bir dakikadan daha kısa bir sürede benzersiz sanat eserlerine dönüştüren Jasper AI yapay metinden resim oluşturma yazılımı, son derece hassas AI dil modeli altyapısı sayesinde yazdığınız kelimelerle birebir eşleşen kaliteli görseller üretmektedir.

Yüksek çözünürlüklü 2k piksel görüntülerden tutun da telif hakkı içermeyen ticari kullanım imkanına kadar sınırsızca görseller oluşturabilirsiniz.

5. NightCafe

NightCafe yapay zeka çizim programı
NightCafe yapay zeka çizim programı

Bir metin istemi ekleyerek Nightcafe’nin son derece yaratıcı metinden görsele dönüştürme özelliğini harekete geçirebilirsiniz.

Metin istemlerinizi hassas ayarlarla daha iyi hale getirin ve birbirinden kaliteli kreasyonlar oluşturmak için 40 özel stilden dilediğinizi seçin. Amatör metin istemleri oluştursanız da ek ön ayarlar yaparak daha iyi görseller yaratabilirsiniz.

6. Fotor AI Image Generator

Fotor AI art generator
Fotor AI art generator

En popüler online fotoğraf editörü Fotor’un metin istemlerinden dijital illüstrasyonlar üreten text-to-image dil modeli Fotor AI Art Generator, bir yapay zeka çizim uygulamasından bekleyebileceğiniz her özelliğe sahiptir. Saniyeler içerisinde muazzam güzellikte yapay zeka sanat eserleri oluşturabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken yapay zeka resim çizme uygulamasının ne tür bir görsel oluşturmasını istediğinizi metin açıklamalarıyla belirtmeniz gerekiyor.

7. Hotpot AI

Hotpot AI
Hotpot AI

Alternatif olarak kullanılabilecek bir yapay zeka görsel oluşturma programı olan Hotpot AI, minimalize arayüzü ile basit ve temel düzeyde yapay zeka görselleri üretmede oldukça başarılıdır.

Hotpot AI görüntü oluşturucu son derece çarpıcı sanat eserleri oluşturduğunu iddia etse de kelimelerden çizime dönüştürme özellikleri, listemizdeki diğer yapay zekaya resim çizdirme yazılımlarına kıyasla biraz kısıtlı kalıyor. Ancak ilk defa deneyecekseniz iyi bir başlangıç yazılımı olabilir.

8. Neural Love AI

Neural Love AI
Neural Love AI

Yapay zeka ile çizilmiş resim oluşturma programlarına alternatif oluşturacak bir başka yapay zeka çizim yazılımı da Neural Love AI’dir. 11 farklı kategoride stil imkanı tanıyan Neural Love AI sınırsızca ücretsiz görsel oluşturmanızı sağlıyor.

Dijital art, illüstrasyon ve realistik görüntüler oluşturabilen AI uygulaması HD mod gibi ayırt edici niteliklere sahiptir. Ortalamanın biraz üstünde olmasına rağmen üst düzey rakiplerine kıyasla biraz geride kalıyor.

9. PhotoSonic

PhotoSonic
PhotoSonic

Writesonic tarafından geliştirilen PhotoSonic AI Art Generator, yapay zeka yazılımları arasında minimum çabayla resim çizmek için kullanılan en iyi text-to-image görsel oluşturma programlarından biridir. Çağdaşlarına göre orta segment bir yapay zeka çizim sitesi olmasına karşın oldukça basitleştirilmiş arayüzü sayesinde saniyeler içerisinde harika işler ortaya çıkarabilirsiniz.

10. Lensa AI

Lensa AI
Lensa AI

Lensa AI portre selfielerini rötuşlamak için kullanılan bir yapay zeka mobil uygulamasıdır. Uygulamanın hem Google Play hem de AppStore versiyonları mevcuttur. Çektiğiniz selfielere çizgi film efekti verme ya da dijital sanat efekti verebilmek gibi özelliklere sahiptir.

Ayrıca çektiğiniz portrelerin arka planını değiştirme gibi yapay zekanın ürettiği atmosferlerde bir ortam ekleyebilirsiniz. Yapay zeka çizim yazılımlarını mobil cihazlarda denemek isteyenler için oldukça ideal bir uygulama olan Lensa AI ücretsizdir. Ancak bazı özellikleri ücretsiz abonelik gerektirebilir.

11. StarryAI

Starry AI
Starry AI

Starry AI ücretsiz yapay zeka yazılımı, yapay zeka resim çizdirme yazılımları arasında rekabetçi bir yazıdan görsele dönüştüren güçlü bir AI dil modeli kullanır. Güçlü ve pratik bir yapay zeka çizim sitesi olan Starry AI İngilizce olarak tanımladığınız metinlerden tek tıkla usta işi sanat eserleri ortaya çıkarıyor. Yarı ücretsiz yarı ücretli bir uygulama olmasına karşın oldukça kullanışlıdır.

12. Dream by WOMBO

Dream by WOMBO
Dream by WOMBO

Bir metin istemi girin, ardından kaliteli bir sanat stili seçin ve WOMBO Dream, fikrinizi saniyeler içinde yapay zeka destekli bir tabloya dönüştürsün. Son derece sofistike ve yenilikçi yapay zeka modeli altyapısıyla Dream by WOMBO bir AI çizim yazılımından beklenilebilecek her şeyi yapıyor.

13. Wonder AI

Wonder AI
Wonder AI

Çektiğiniz portreleri veya selfieleri çarpıcı AI görsellerine dönüştürmek ister miydiniz? Wonder AI benzer şekilde Lensa AI gibi portrelerinizi veya özçekimlerinizi özgün tablolara dönüştürüyor.

Portrelerinizi ister bir Disney prensesine isterseniz de anime karakterine dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz yapay zeka çizim yazılımları arasında bulunmasa da 20 dolardan daha az bir ücretle 200 adet fotoğrafı yapay zeka kullanarak istediğiniz tarzda özgün bir görsele çevirebilirsiniz.

14. Craiyon

Craiyon
Craiyon

Craiyon minimal bir yapay zeka çizim sitesi arayanlar için tatmin edici, küçük ama güçlü bir uygulamadır. Ayrıca ücretsiz olan uygulama orta segmentteki bir yapay zeka çizim web sitesine göre oldukça iyi resimler çıkarmaktadır.

Craiyon başlangıç için iyi bir seçenek olsa da aslında ücretli abonelik paketleriyle özellikleri avantaj sağlayacak şekilde artırılabilir. Örneğin resim süreleri kısaltılabilir, hatta resim kotası sınırsız olacak şekilde ayarlanabilir.

15. AI Picasso

AI Picasso
AI Picasso

Stable Diffusion altyapısını kullanan AI Picasso, metin istemlerinizden tam doğruluk payıyla görseller yaratıyor. Hem de bunu 1 dakikadan daha kısa bir sürede yaptığını söyleyebiliriz. Zaten Stable Diffusion kullanan çoğu AI Art Generator yazılımı kullanıcı deneyimine göre oldukça verimli sonuçlar vermektedir.

16. Bing Image Creator

Bing Image Creator
Bing Image Creator

Microsoft tarafından geliştirilen arama motoru Bing’de yapay zeka çizim yazılımları arasında popülerleşen bir başka text-to-image yazılımına sahiptir. Bing Image Creator, metninize göre yapay zeka resimleri oluşturur ve bunu tamamen ücretsiz şekilde yapar.

OpenAI’nin DALL-E metinden resme çeviri dil modelini kullanan Bing, Türkçe dilinde metin istemlerini de destekliyor ve bir yapay zeka çizim motoru için bu son derece önemli bir özelliktir. Hem ücretsiz olsun hem de Türkçe yapay zeka çizim programı olsun istiyorsanız, Bing Image Creator bu iş için biçilmiş tek yapay zeka resim yapma sitesidir.

17. Google Imagen Text to Photo Generator

Google Imagen
Google Imagen

Yapay zeka çizim işine bir Google girmedi, demişken Google tarafından geliştirilen Imagen Text to Image Generator difüzyon modelini duyurdu. Henüz kullanıma sunulmamış olsa da Google geliştirici takımı yazıdan görsele dönüştürme modelinin diğer difüzyon modellerine kıyasla daha derin öğrenen bir altyapıya sahip olduğunu iddia etti. Ayrıca bu yazılımı diğerlerinden ayıran en büyük özellik, görsel içerisinde doğrusallığı yüksek metinlerinde yer alabileceğidir.

Günümüzde hali hazırda kullanılan dil modelleriyle yaratılan yazılı görsellerde metinlerin anlamsız öbekler halinde oluşturulduğunu görebiliyoruz. Google Imagen ise Imagen rehberi sayfasındaki bilgilere göre; görsel içerisinde tam doğrulukta metinler oluşturduğunu iddia ediyor. Eğer bu doğruysa, Imagen piyasaya sürüldüğünde yapay zeka ile çizim yapabilen dil modelleri arasında açık ara önde olacaktır.

18. DeepAI

DeepAI
DeepAI

Doğal dil işleme ve derin görüntü işleme teknolojisini en iyi harmanlayan DeepAI, son derece yaratıcı görseller üreten yapay zeka çizim programları arasında ilk üçe girebilecek potansiyeldedir. Bunun en büyük sebebi ise geniş bir stil kitaplığına sahip olmasıdır. Diğer özellikleri zaten en popüler yapay zeka çizim programlarıyla eşdeğerdir.

DeepAI ücretsiz olarak kullanılabilse de DeepAI Pro versiyonu satın alınarak üstün yeteneklerin kilidini açabilir, profesyonel yapay zeka çizim sitesi niteliklerini en iyi şekilde deneyimleyebilirsiniz.

19. PicSo

PicSo
PicSo

AI Art Generator dil modelleri arasında spesifik nitelikleriyle ön plana çıkan PicSo, yapay zeka avatarlar ve AI art girl temasında özgün kadın görselleri oluşturuyor. Sadece metin istemi girerek üretebildiğiniz kadın modelleri de ihtiyaçlarınıza göre kullanabiliyorsunuz.

İster dijital art, isterseniz de anime kızları yaratabiliyorsunuz. Özellikle sosyal medya platformlarında trend bir akım haline gelen sanal influencer profilleri için oldukça faydalı bir araç olacaktır.

20. AI Generated Art by Creator

AI Generated Art by Creator
AI Generated Art by Creator

Yapay zeka tarafından üretilen sanat dünyasıyla ilgileniyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Creator, inanılmaz AI sanatı ve fotoğrafları çıkaran en basit, ücretsiz AI oluşturucudur.

Creator yapay zeka çizim uygulaması, yeni başlayanlar için mükemmeldir. Görmek istediğinizi yazın, derlenmiş bir stil seçin ve ardından yapay zeka tarafından çizilmiş görüntüler oluşturun.

21. Canva – AI Text to Art Generator

Canva – AI Text to Art Generator
Canva – AI Text to Art Generator

Canva grafik tasarımcılar için bulunmaz bir nimet olsa da Canva’yı diğer grafik tasarım araçlarından ayıran şey, yapay zeka destekli ücretsiz text-to-image oluşturucusudur. Bu araçla, metninizi kolayca güzel sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.

İster basit bir logo ister karmaşık bir sanat eseri arıyor olun, “Metinden Görsele” özelliği hepsini yapabilir. Metinden resim oluşturucuyu kullanmak için, metninizi Canva düzenleyiciye girin ve ardından “Metinden Görsele” butonuna tıklayın.

22. HitPaw

HitPaw
HitPaw

Sadece basit bir dokunuşla hayallerinizde görseli bir sanat eserine dönüştürün. HitPaw yapay zeka çizim uygulamasına bir metin istemi girin, istediğiniz sanat stilini seçin ve her seferinde benzersiz bir AI resmi oluşturun. Alternatif bir yapay zeka text-to-image uygulaması arıyorsanız HitPaw tam size göre!

23. AI Anime Art Generator

AI Anime Art Generator
AI Anime Art Generator

Türk bir yazılımcı tarafından iPad için geliştirilen AI Anime Art Generator kendi anime karakteriniz yapabileceğiniz yapay zeka çizim uygulamasıdır. Metin istemlerinizden tatmin edici görseller üreten uygulama, avatarın saç modelinden yüz ifadesine ve giyimine kadar her şeyi özelleştirme imkanı tanıyor.

Özellikle anime severler için oldukça başarılı bir uygulamadır. Kendi anime kreasyonlarınızı oluşturmak için ücretsiz olan bu uygulamayı App Store üzerinden indirip kullanabilirsiniz.

24. Craf – AI Art Generator

Craf - AI Art Generator
Craf – AI Art Generator

Figma için geliştirilen Craf AI, Midjourney ve Stable Diffusion gibi yapay zeka çizim yazılımlarını kullanarak Figma uyumlu görseller oluşturmaktadır. Grafik tasarımcılar için oldukça kullanışlı olduğundan, her Figma kullanıcısının denemesi gereken yapay zeka çizim eklentisidir.

Eklenti, kullanıcıların görüntü ruh hallerini kontrol eden parametreleri ayarlayarak oluşturulan görüntüleri özelleştirmesine de olanak tanır.

25. DRAI – ai art generator image

DRAI – ai art generator image
DRAI – ai art generator image

DRAI – ai art generator image, Apple cihazınızdaki fotoğrafları düzenlemek için harika bir hizmet sunsa da ücretli yapay zeka çizim yazılımıdır. Ancak ücretli olmasına karşın Stable diffusion altyapısını kullandığından son derece harika görseller oluşturabilir.

Tek yapmanız gereken detaylı metin açıklamanızı girmek ve DRAI’nin görselleri sizin için üretmesini beklemek. 1 dakikadan daha kısa bir sürede şaheseriniz hazır olacaktır.

26. Getimg AI

Getimg
Getimg

Getimg.ai kapsamlı yapay zeka araçlarından oluşan bir pakettir. Geniş ölçekte orijinal görüntüler oluşturun, fotoğrafları düzenleyin, resimleri orijinal sınırlarının ötesine genişletin veya özel yapay zeka modelleri oluşturun. Ayrıca ayda 100 görüntüye kadar ücretsiz deneme hakkı sunmakta olan uygulama tamamen entegre bir yapay zeka çizim yazılımı arayanlar için idealdir.

27. Neural Studio

Neural Studio
Neural Studio

Stable Diffusion dil modelini kullanan bir başka yapay zeka çizim sitesi olan Neural Studio, portre ve özçekimlerinizi AI üretecinin oluşturduğu görsellere montajlanmasını sağlıyor. Önce kendi portrenizi ekliyorsunuz ardından bu portrenin nasıl bir atmosferde nereye ekleneceğini basit metin istemleriyle tanımlıyorsunuz. Bir dakikadan daha kısa bir sürede Neural Studio, görselinizi fotogerçekçi sahnelere ekliyor.

28. For The Wall

For The Wall
forthewall

forthewall listemizdeki diğer AI destekli çizim yazılımlarına göre farklı bir kulvarda yer alıyor. Ancak temelde aynı işlevi görüyor. forthewall, hayallerinizdeki sanatı yaratmak için yazdığınız basit metin istemlerinden posterler oluşturuyor ve isterseniz bu posterleri sizin için bastırıp belirli bir ücret karşılığında, uluslararası gönderim imkanı sunuyor.

Eğer AI tarafında çizilen bir posteriniz olsun istiyorsanız forthewall denemeye değer harika bir seçenek olacaktır.

29. Pixelz AI

Pixelz AI
Pixelz AI

Stable Diffusion altyapısını kullanan Pixelz AI, alternatifleri gibi basit ve açıklayıcı metin istemlerinden yapay zeka destekli görüntüler oluşturan ücretli AI resim çizme sitesidir.

Bu sitenin en önemli avantajlarından birisi NFT AI resimleri de oluşturabiliyor olmasıdır. Yani oluşturulan her görsel belirli karakterize özelliklere sahiptir. Piyasada bu niteliğe sahip çok az yapay zeka çizim yazılımı mevcuttur.

30. Super Machine

Super Machine
Super Machine

Sadece birkaç kelime ile AI destekli resimler, stok fotoğraflar ve sanat eserleri oluşturmak istiyorsanız Super Machine işinizi fazlasıyla görecektir. Yapay zeka görsellerini yüksek hassaslıkta oluşturmak Super Machine için oldukça kolaydır.

Pratik arayüzü sayesinde sizde bir dakikadan daha kısa bir sürede AI görselleri oluşturabilirsiniz. Yine de bu özelliklere erişebilmek için ücretli bir abonelik satın almalısınız. Zira Super Machine ücretli bir yazılımdır.

31. MobAI – AI Art Generator

MobAI yapay zeka çizim uygulaması
MobAI yapay zeka çizim uygulaması

OnMobi tarafından geliştirilen yapay zeka metinden görsel oluşturma uygulaması MobAI,  Apple mobil cihazlarda kullanabileceğiniz en iyi AI Art Generator’dır.

Kullanımı oldukça pratik olan uygulama da önce görsele dönüşmesini istediğiniz metin istemini giriyorsunuz. Ardından onlarca stil arasından beğendiğinizi seçip görselin boyutunu ayarlıyorsunuz. Sonrasında tüm işi yapay zeka bir dakikadan daha kısa bir sürede hallediyor.

32. snapshotAI

snapshotAI
snapshotAI

Yeni nesil yapay zeka çizim programı snapshotAI 4K çözünürlükte 300dpi kalitesinde görseller oluşturduğu için listemizin dikkate değer önerilerinden biridir.

Görüntü kalitesi açısından Midjourney ve Stable Diffusion gibi yapay zeka görüntü işleme yazılımlarını sınıfta bırakan uygulama, bu özelliklerinin yanı sıra insan, hayvan ve bitki çizimlerinde yüksek doğruluk oranına sahip görseller üretebiliyor.

33. PlayArti

PlayArti
PlayArti

PlayArti text-to-image tarzı yapay zeka çizim sitesi olmasa da özellikleri açısından dikkate değer bir AI çizim uygulamasıdır. Yapay zeka metinden görsel üretme tarzı yazılımlarla ilgileniyorsanız PlayArti işinizi görecek birtakım niteliklere sahiptir. Ayrıca tamamen ücretsizdir.

34. NFTngine

NFT Engine
NFTngine

Kripto paralar ile ilgileniyorsanız NFTngine, mintleyebileceğiniz NFT sanat eserleri oluşturmanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken NFT’nizin nasıl olması gerektiğiyle ilgili metin açıklamanızı girin ve “Generate NFT’s” butonuna tıklayın.

35. IRMO AI

IRMO
IRMO

Stable diffusion altyapısını kullanan telefon için yapay zeka resim çizme uygulaması IRMO AI, mobil cihazlarınızda özgün, AI destekli sınırsızca görsel oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak IRMO var olan görselleri manipüle ederek farklı sanatsal resimlere dönüştürebilir. Tek sınır hayal gücünüzdür!

IRMO AI ile İster NFT’ler oluşturabilir, online stok sitelerinde satmak için stok fotoğraflar üretebilirsiniz. Google Play ve App Store üzerinden indirip kullanabilirsiniz.

36. Imagine Me

Imagine Me
Imagine Me

Bir tablo, fotoğraf, dijital sanat, heykel veya tebeşir çizimi… Hayal edebileceğiniz her şey! Imagine Me AI çizim yazılımına ekleyin ve ardından birkaç satırlık bir metin istemi yazın ve yapay zeka görsel oluşturma modeli sizin için harika sanat eserleri yaratsın. Imagine Me ile bu mümkün hem de ücretsiz!

37. ImgCreator AI

ImgCreator AI
ImgCreator AI

Metinden resme, resimden resme ve ChatGPT destekli yapay zeka tasarımcısı ImgCreator AI çizim sitesi, arka plan, illüstrasyon, anime, sanat ve portre gibi her türlü resim ve konsept tasarım görselleri ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Birbirinden harika işler ortaya çıkarmak isterseniz ImgCreator AI tam size göre!

38. Runway AI

Runway AI
Runway AI

Runway yapay zeka görsel ve video oluşturucu ile çıtayı yükseltmek isteyenler için son teknoloji gelişmiş bir yapay zeka video ve resim çizim paketidir. Ücretli bir site olmasına kıyasla verdiği hizmet üst düzey özelliklere sahiptir.

Dolayısıyla verilen parayı son kuruşuna kadar hak etmektedir. Eğer açıklayıcı metin istemlerinizden özgün ve kaliteli videolar yaratmak isterseniz Runway AI text-to-image yazılımlarından daha fazlasını sunuyor.

39. Stable Diffusion 2.1

Stable Diffusion 2.1
Stable Diffusion 2.1

Yapay zeka metinden görsele dönüştüren yazılım piyasasının altyapısını kuran dil modeli Stable Diffusion’da listemizde yer almayı hak eden son derece muazzam niteliklere sahip yazılımlardan biridir. Ayrıca kullanımı tamamen ücretsizdir. İlk sürümünden sonra çıkan Stable Diffusion 2.1 ücretsiz olarak denenebilir.

40. Picsart AI

Picsart AI
Picsart AI

Picsart AI Image Generator ile kelimeleri saniyeler içinde bir resme dönüştürün. Ayrıntılı bir açıklama yazın ve vizyonunuzun yapay zeka tarafından oluşturulmuş canlı bir sanat eserine dönüşmesini izleyin.