CS:GO bıçak kodları

Counter-Strike: Global Offensive Bıçak Kodları

Counter-Strike: Global Offensive, sıradan bir oyun değil; bir yaşam tarzı, adeta savaşçıların dijital savaş alanında bir araya geldiği, nefes kesen mücadelelerin, strateji ve taktiklerin en üst düzeyde sergilendiği efsanevi bir arenadır.

Kalbinizi hızlandıran, adrenalini zirveye çıkaran bu sürükleyici dünya, silahların ateşlenmesi, bombaların patlaması ve keskin nişancıların soğukkanlılığı ile sizi içine çekecek.

Şimdi, Counter-Strike: Global Offensive hakkında merak ettiğiniz yeni bıçak alma kodlarını öğrenmeye hazır mısınız? O zaman bu maceraya başlamadan önce, kalemlerinizi ve kafanızdaki taktikleri hazırlayın. Çünkü bu, sizi CS:GO bıçak kodlarının sıra dışı dünyasına adım adım götürecek ve bu epik savaşın ortasında nasıl ayakta kalacağınıza dair tüm ipuçlarını sunacak!

CS:GO Bıçak Kodları

Counter-Strike: Global Offensive oyununda, çevrimdışı moddayken konsola yazarak kullanabileceğiniz CS:GO bıçak kodları aşağıda resimli şekilde listelenmiştir. Kodlara geçmeden önce aşağıdaki adımları uyguladığınızdan emin olun:

  1. Çevrimdışı bir oyun yükleyin, bunu doğrudan konsol üzerinden “map” ve ardından harita adını yazarak yapabilirsiniz, örneğin Mirage’de oynamak için “map de_mirage casual” yazabilirsiniz.
  2. Hileleri etkinleştirin, konsola “sv_cheats 1” yazın
  3. “mp_drop_knife_enable 1” yazın, bu komut bıçağınızı düşürmenize izin verecektir.
  4. Son olarak hiçbir şey tutmamak için tüm silahlarınızı bırakın, ardından istediğiniz bıçağı almak için bu kılavuzun bıçak bölümündeki komutlardan birini kopyalayıp oyun içi konsola yapıştırın

1. Classic Knife

Klasik bıçak
Classic Knife

Classic Knife (Klasik Bıçak), 18 Ekim 2019 güncellemesi sırasında eklenen ve çeşitli kaplamalara (skinlere) sahip CS20 Kasasında nadir bir özel öğe olarak bulunabilen Counter-Strike: Global Offensive’de oyuncuların kullanımına sunulan kozmetik bir bıçaktır.

Klasik Bıçak Kodu: give weapon_knife_css;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

2. Counter-Terrorist Standart Bıçak

Counter-Terrorist Bıçak
Counter-Terrorist Bıçak

Counter Strike: Global Offensive oyununda Counter-Terrorist timinin standart bıçağıdır. Herhangi bir kaplama stili mevcut değildir. Yine de kullanmak isterseniz CS:GO bıçak kodunu aşağıda bulabilirsiniz.

Counter-Terrorist Bıçak Kodu: give weapon_knife

3. Terrorist Standart Bıçak

Terrorist Bıçak
Terrorist Bıçak

Counter Strike: Global Offensive oyununda Terrorist timinin standart bıçağıdır. Herhangi bir kaplama stili mevcut değildir. Yine de kullanmak isterseniz CS:GO bıçak kodunu aşağıda bulabilirsiniz.

Terrorist Bıçak Kodu: weapon_knife_t

4. Gold Knife

Golden Knife
Gold Knife

Gold Knife (Altın Bıçak), Arsenal: Arms Race Mode’daki son silahtır ve kazanmak için mod maçında kill almak gerekir. Bu bıçak, takıma özel modelini ve performanslarını temel Bıçak olarak paylaşır, tek farkı altın dokusudur.

Gold Knife Bıçak Kodu: give weapon_knifegg;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

5. Bayonet

Bayonet
Bayonet

Bayonet (Süngü), Counter-Strike: Global Offensive’de oyuncuların kullanabileceği kozmetik bir bıçaktır ve belirli silah kasalarını açarak elde edilen nadir bir özel öğedir. Bayonet, Arms Deal güncellemesinde tanıtılan beş orijinal kozmetik bıçaktan biridir.

Bayonet Bıçak Kodu: give weapon_bayonet;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

6. Flip Knife

Flip Knife
Flip Knife

Flip Knife , Counter-Strike: Global Offensive’de oyuncuların kullanabileceği kozmetik bir bıçaktır ve belirli silah kasalarını açarak elde edilen son derece nadir bir öğedir. Flip Knife, Arms Deal güncellemesinde tanıtılan beş orijinal kozmetik bıçaktan biridir. Gama Kasası veya Gamma 2 Kasası açılarak Gamma bitişlerinde bulunabilen 5 bıçaktan biridir.

Flip Knife Bıçak Kodu: give weapon_knife_flip;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

7. Gut Knife

Gut Knife
Gut Knife

Gut Knife (Bağırsak Bıçağı), Counter-Strike: Global Offensive’de oyuncular tarafından kullanılabilen kozmetik bir bıçaktır ve belirli silah kasalarını açarak elde edilen son derece nadir bir öğedir. Gut Knife , Arms Deal güncellemesinde tanıtılan beş orijinal kozmetik bıçaktan biridir.

Gut Knife Bıçak Kodu: give weapon_knife_gut;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

8. Karambit

Karambit
Karambit

Karambit, Counter-Strike: Global Offensive’de oyuncular tarafından kullanılabilen kozmetik bir bıçaktır ve nadir bir özel öğedir.

Karambit Bıçak Kodu: give weapon_knife_karambit;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

9. M9 Bayonet

M9 Bayonet
M9 Bayonet

M9 Bayonet , Counter-Strike: Global Offensive’de oyuncuların kullanabileceği kozmetik bir bıçaktır ve belirli silah kasalarını açarak elde edilen son derece nadir bir öğedir. M9 Bayonet, Arms Deal güncellemesinde tanıtılan beş orijinal kozmetik bıçaktan biridir.

M9 Bayonet Bıçak Kodu: give weapon_knife_m9_bayonet;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

10. Huntsman

Huntsman
Huntsman

Huntsman (Avcı Bıçağı), Counter-Strike: Global Offensive’de oyunculara sunulan kozmetik bir bıçaktır ve bir silah kasası açılarak elde edilen son derece nadir bir öğedir. Huntsman, 1 Mayıs 2014 güncellemesinin bir parçası olarak tanıtıldı.

Huntsman Bıçak Kodu: give weapon_knife_tactical;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

11. Butterfly Knife

Butterfly Knife
Butterfly Knife

Kelebek Bıçağı, Counter-Strike: Global Offensive’de oyuncular tarafından kullanılabilen kozmetik bir bıçaktır ve nadir bir özel öğedir. Kelebek Bıçağı, 1 Temmuz 2014’te, Kutusuna özel ilk nadir özel öğe olan, Silah Anlaşması bitişlerinde mevcut olan, Operasyon Breakout Silah Kasası olan Breakout Operasyonu güncellemesinde tanıtıldı.

Butterfly Knife Bıçak Kodu: give weapon_knife_butterfly;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

12. Falchion

Falchion
Falchion

Falchion (Pala Bıçağı), Counter -Strike: Global Offensive’de oyunculara sunulan kozmetik bir bıçaktır ve nadir bir özel öğedir. Pala Bıçağı , 27 Mayıs 2015 tarihinde, yalnızca Falchion Kasasında bulunan Bloodhound Operasyonu güncellemesinde tanıtıldı.

Falchion Bıçak Kodu: give weapon_knife_falchion;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

13. Shadow Daggers

Shadow Daggers
Shadow Daggers

Shadow Daggers (Gölge Hançerler), Counter-Strike: Global Offensive’de oyuncular tarafından kullanılabilen kozmetik bir bıçaktır ve nadir bir özel öğedir. Shadow Daggers, 17 Eylül 2015’te Shadow Case in Arms Deal bitişlerinde mevcut olan Shadow Boxing güncellemesinde tanıtıldı.

Shadow Daggers Bıçak Kodu: give weapon_knife_push;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

14. Bowie Knife

Bowie Knife
Bowie Knife

Bowie Knife (Bowie Bıçağı), Wildfire Operasyonu için 17 Şubat 2016 güncellemesinde yayınlanan kozmetik bir bıçaktır.

Bowie Knife Bıçak Kodu: give weapon_knife_survival_bowie;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

15. Ursus

Ursus
Ursus

Ursus Knife, Navaja Knife , Stiletto Knife ve Talon Knife ile birlikte 3 Ağustos 2018 güncellemesinin bir parçası olarak eklenen Counter-Strike: Global Offensive’den kozmetik bir bıçaktır.

Ursus Knife Bıçak Kodu: give weapon_knife_ursus;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

16. Navaja

Navaja
Navaja

Navaja Knife (Navaja Bıçağı), Ursus Knife, Stiletto Knife ve Talon Knife ile birlikte 3 Ağustos 2018 güncellemesinin bir parçası olarak eklenen Counter-Strike: Global Offensive’den kozmetik bir bıçaktır.

Navaja Knife Bıçak Kodu: give weapon_knife_gypsy_jackknife;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

17. Stiletto

Stiletto
Stiletto

Stiletto Knife, Counter-Strike: Global Offensive’den Ursus Knife, Navaja Knife ve Talon Knife ile birlikte 3 Ağustos 2018 güncellemesinin bir parçası olarak eklenen kozmetik bir bıçaktır.

Stiletto Bıçak Kodu: give weapon_knife_stiletto;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

18. Talon

Talon
Talon

Talon Knife, Counter-Strike: Global Offensive’den Ursus Knife, Navaja Knife ve Stiletto Knife ile birlikte 3 Ağustos 2018 güncellemesinin bir parçası olarak eklenen kozmetik bir bıçaktır.

Talon Knife Bıçak Kodu: give weapon_knife_widowmaker;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

19. Spectral Shiv

Spectral Shiv
Spectral Shiv

Spectral Shiv, 23 Ekim 2018 güncellemesinin bir parçası olarak eklenen Counter-Strike: Global Offensive’den kozmetik bir bıçaktır.

Spectral Shiv Bıçak Kodu: give weapon_knife_ghost;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

20. Survival Knife

Survival Knife
Survival Knife

Survival Knife (Hayatta Kalma Bıçağı), Counter -Strike: Global Offensive’de oyuncular tarafından kullanılabilen kozmetik bir bıçaktır ve Parçalanmış Ağ Kasası açıldığında elde edilen son derece nadir bir öğedir.

Survival Knife Bıçak Kodu: give weapon_knife_canis;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

21. Paracord

Paracord
Paracord

Paracord Bıçağı, Counter-Strike: Global Offensive’de oyuncular tarafından kullanılabilen, Shattered Web Operasyonu güncellemesi sırasında eklenen ve Shattered Web Kasasında nadir bir özel öğe olarak bulunabilen kozmetik bir bıçaktır.

Paracord Knife Bıçak Kodu: give weapon_knife_cord;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

22. Skeleton Knife

Skeleton Knife
Skeleton Knife

Skeleton Knife (İskelet Bıçağı), Counter-Strike: Global Offensive’de oyuncular tarafından kullanılabilen kozmetik bir bıçaktır ve Parçalanmış Ağ Kasası açıldığında elde edilen son derece nadir bir öğedir.

Skeleton Knife Bıçak Kodu: give weapon_knife_skeleton;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"

23. Nomad Knife

Nomad Knife
Nomad Knife

Nomad Knife, 18 Kasım 2019’da Shattered Web Operasyonu güncellemesinin bir parçası olarak oyuna eklenen bir Counter-Strike: Global Offensive bıçağıdır. Son derece nadir bir öğedir ve yalnızca Parçalanmış Ağ Kasasında ve Kırılma Kasasında bulunabilir.

Nomad Knife Bıçak Kodu: give weapon_knife_outdoor;ent_fire weapon_knife addoutput "classname weapon_knifegg"